ul. Św. Brunona 1
11-500 Giżycko
tel. 87/ 732 65 00
ul. Św. Brunona 1
11-500 Giżycko
tel. 87/ 732 65 00

Hotel St. Bruno

Medale do nabycia w recepcji hotelu!

Hotel St. Bruno zbudowano w miejscu dawnego zamku krzyżackiego wzniesionego w pierwszej połowie XIV wieku. Burzliwa, ponad 700-letnia historia, wpłynęła na klimat miejsca, do którego dziś przyjeżdżają turyści z całego kraju i z zagranicy. Hotel St. Bruno jest jednym z najpopularniejszych hoteli-zamków w Polsce. Regularnie figuruje w zestawieniach TOP 10 tego typu obiektów. To miejsce, w którym możesz poczuć ducha przeszłości, jednocześnie nie musząc rezygnować z udogodnień współczesności.

Dopełnieniem zamkowego klimatu są stylizowane wnętrza. Pokoje hotelowe zostały zaaranżowane w taki sposób, aby przywodziły na myśl dawne pałacowe komnaty. Oferujemy pokoje jedno- i dwuosobowe o wysokim standardzie. Dysponujemy apartamentami trzyosobowymi oraz pokojami typu studio, które komfortowo pomieszczą cztery osoby – rodzinę lub grupę znajomych. Butikowe wnętrza z pałacowymi akcentami zapewnią Ci iście królewski wypoczynek.

Stylizowane wnętrza, regionalna kuchnia, luksusowe SPA z basenem i moc atrakcji na każdą porę roku – Hotel St. Bruno to miejsce, do którego chce się wracać. Spędź urlop w jednym z najbardziej romantycznych i tajemniczych hoteli w Polsce. Zaplanuj wakacje pełne przyjemności! Nocleg w hotelu-zamku to niezapomniane przeżycie – dla Ciebie i Twoich bliskich.

Odbierz 2 prezenty!

Zapisz się do newslettera i dołącz do wyjątkowego grona Zdobywców Złotej Polski!

1 prezent: Medal Złota Polska z Krakowa

2 prezent: Przewodnik “Dwa dni w Krakowie”

Medal dostaniesz jednorazowo i całkowicie
za darmo przy pierwszych zakupach
w naszym sklepie online.

Przewodnik w formie e-booka dostępny do
ściągnięcia z przesłanego w mailu linka.