O firmie

Zwiedzaj Polskę i kolekcjonuj medale “Złota Polska“

W większości najbardziej atrakcyjnych miejsc turystycznych w Polsce, takich jak: zamki, kopalnie, muzea, parki rozrywki czy schroniska górskie… możesz bez trudu znaleźć automaty do medali pamiątkowych Złota Polska. Medale Złota Polska, znane również jako monety pamiątkowe są atrakcyjną pamiątką i cennym trofeum kolekcjonerskim gdyż nie można ich kupić nigdzie indziej jak tylko w miejscu, które właśnie odwiedzasz.

Zapraszamy: dołącz do grona naszych kolekcjonerów!

IDEA ZŁOTA POLSKA

Ideą lokalnego programu Złota Polska jest przede wszystkim promocja Dziedzictwa Narodowego, zarówno historycznego jak i kulturalnego oraz krajobrazowego, promocja miejsc atrakcyjnych turystycznie, zamków, muzeów, sanktuariów, regionów, miast… 

Tworzymy Szlaki Narodowe, Regionalne oraz Szlaki Tematyczne promujące najciekawsze i najbardziej charakterystyczne miejsca danego Regionu.

W każdym punkcie na Szlaku Złota Polska  można kupić unikalny medal pamiątkowy (moneta pamiątkowa) zaprojektowany specjalnie i na wyłączność danego miejsca. Co czyni nasz program wyjątkowym to fakt, iż medale są do kupienia tylko i wyłącznie w miejscach dostępnych na Szlaku, nie można ich zamówić przez internet czy kupić w innych miejscach. 

Program Złota Polska należy do międzynarodowego programu promocji Państw, miejsc i regionów GW COIN (Golden World Coin) obejmujacego już kilkanaście Państw.

PROGRAM PROMOCJI ZŁOTA POLSKA

W każdym punkcie na Szlaku Złota Polska  można kupić unikalny medal pamiątkowy zaprojektowany specjalnie i na wyłączność danego miejsca. Dodatkowo każdy punkt wyposażony jest w mapę ze zdjęciami miejsc i ich adresem oraz ulotki. Miejsca, Szlaki i Regiony promowane są również na międzynarodowej stronie gwcoin.com.

Program Złota Polska został stworzony i jest prowadzony przez firmę GW COIN Magdalena Burzyńska
ul. Gaj 84, 32-082 Karniowice wspólnie z Partnerami z danego miejsca.

Odbierz 2 prezenty!

Zapisz się do newslettera i dołącz do wyjątkowego grona Zdobywców Złotej Polski!

1 prezent: Medal Złota Polska z Krakowa

2 prezent: Przewodnik “Dwa dni w Krakowie”

Medal dostaniesz jednorazowo i całkowicie
za darmo przy pierwszych zakupach
w naszym sklepie online.

Przewodnik w formie e-booka dostępny do
ściągnięcia z przesłanego w mailu linka.