Kolekcjonerskie medale Złota Polska – Pamiątka, prezent, gratka dla kolekcjonerów

Uwielbiasz odkrywać piękne zakątki Polski? Zapierające dech w piersiach widoki pozostają w pamięci na długo. Jednak oprócz wspomnień warto przywieźć z podróży coś, co będzie niezapomnianą pamiątką. Mogą nią być Medale Złota Polska.

Medale Złota Polska – wyjątkowa pamiątka z podróży 

Każde województwo może poszczycić się widokami i zabytkami, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Dlatego w naszej ofercie Medali Złota Polska znalazło się miejsce dla każdego z nich. 

Z podróżą do województwa warmińsko-mazurskiego, czyli Krainy Tysiąca Jezior, może kojarzyć Ci się m.in. medal „Żegluga Mazurska”. Pamiętaj, że Warmia i Mazury to nie tylko piękne jeziora. To miejsce szczycące się licznymi muzeami, Planetarium czy Parkiem Astronomicznym we Fromborku. W kolekcji Medali Złota Polska znajdziesz monety upamiętniające te atrakcje.

A jeśli planujesz podróż nad morze, o beztroskich chwilach spędzonych na plaży przypomni Ci moneta „Molo w Sopocie”. W trakcie wizyty w nadmorskim mieście zwróć również uwagę na liczne zabytki. Wśród pamiątkowych monet znajdziesz te przedstawiające m.in. Pomnik Poległych Stoczniowców.

Przygotowaliśmy też coś dla miłośników gór. Dowodem na to, że zdobyłeś górskie szczyty, mogą być monety prezentujące schroniska (np. na Hali Krupowej w Beskidzie Żywieckim).

To tylko przykłady monet pamiątkowych z naszej oferty. Niezależnie od tego, które województwo wybierzesz, bez problemu nabędziesz tę upamiętniającą podróż.

Nie tylko pamiątka, ale i prezent dla bliskiej osoby

Medale Złota Polska to niekoniecznie muszą występować w roli cennej pamiątki. Mogą być również wyjątkowym prezentem. Jeśli szukasz sentymentalnego upominku dla bliskiej Ci osoby, dobrym wyborem będą m.in. monety związane ze szlakami, którymi podążał Jan Paweł II (np. z Sanktuarium Maryjnym w Świętej Lipce). 

Szukasz wyjątkowej pamiątki z podróży po kraju lub prezentu dla bliskiej Ci osoby? Zapoznaj się z naszą ofertą Medali Złota Polska!

Odbierz 2 prezenty!

Zapisz się do newslettera i dołącz do wyjątkowego grona Zdobywców Złotej Polski!

1 prezent: Medal Złota Polska z Krakowa

2 prezent: Przewodnik “Dwa dni w Krakowie”

Medal dostaniesz jednorazowo i całkowicie
za darmo przy pierwszych zakupach
w naszym sklepie online.

Przewodnik w formie e-booka dostępny do
ściągnięcia z przesłanego w mailu linka.