Spędzanie czasu we dwoje - zima w górach

Spędzanie czasu we dwoje zimą – wspólna pasja!

-

4 min. czytania

Temperatura spadła poniżej zera, a świat otulił biały puch. Zima to czas, kiedy wieczory najchętniej spędzamy pod kocem z dobrą książką i herbatą, ale czasami dopada nas nuda i chęć spróbowania czegoś nowego. Każda nowa aktywność cieszy bardziej, kiedy towarzyszy nam bliska osoba. Szukasz pomysłu na zimowe hobby dla par? Przygotowaliśmy kilka ciekawych propozycji, dzięki którym zaskoczysz swoją ukochaną osobę i wprowadzisz do Waszego życia odrobinę świeżości i ciepła na przekór zimowej aurze.

SPIS TREŚCI:

Korzyści płynące z posiadania wspólnej pasji

Wspólne zainteresowania i aktywności są bardzo dobre dla związku. Żyjemy szybko, ciągle gdzieś pędzimy i ciężko nam pogodzić czas dla partnera z chwilą na rozwijanie własnego hobby. Połączenie tych dwóch rzeczy sprawi, że nie tylko spędzicie więcej czasu we dwoje, ale również zyskacie wiele tematów do rozmów. Będziecie mogli przetestować Wasze charaktery i wprowadzić do zawiązku odrobinę zdrowej rywalizacji.

Jaką wspólną aktywność wybrać na długie zimowe wieczory?

Hobby dla duetu kinomaniaków

Jeśli oboje kochacie kino, wspólne seanse będą idealnym zajęciem dla Waszej dwójki. Dzięki wybraniu tej aktywności możecie poszerzać swoje horyzonty. Każdy posada swój ulubiony gatunek filmowy, a jeśli pozwolicie sobie na naprzemienne wybieranie repertuaru, odkryjecie kino na nowo i jeszcze lepiej poznacie swojego partnera.

Podróżowanie i kolekcjonowanie medali Złota Polska

Jesteście aktywną parą, która uwielbia odkrywać nieznane i przeżywać przygody? Podróżowanie i zbieranie medali jest właśnie dla Was! Projekt Złota Polska polega na kolekcjonowaniu medali, które są dostępne w atrakcyjnych turystycznie miejscach. Połączenie możliwości podróżowania ze zdobywaniem medali to doskonała okazja do spędzenia czasu we dwoje i upamiętnienie swoich przeżyć. Szlaki pogrupowane pod względem położenia i tematyki pozwolą Wam zaplanować podróż i zdobyć wiele medali podczas każdej z nich. Na zimowe wyprawy polecamy szczególnie szlak Złote Małopolskie oraz Złote Dolnośląskie, jednak każdy z zakątków Polski posiada miejsca, które najpiękniej wyglądają w otoczeniu zimowej aury. Medale zebrane w albumie sprawią, że każde spojrzenie na nie przeniesie Was pamięcią do cudownych chwil spędzonych razem.

Wolontariat

Ponad wszystko cenicie sobie pomaganie innym i czerpiecie z tego ogromną radość? Spróbujcie wolontariatu. Możecie zaangażować się w wydawanie ciepłych napojów i posiłków w Waszym mieście lub zgłosić się do pobliskiego schroniska dla zwierząt. Zima to czas, kiedy często brakuje wolontariuszy, a zwierzaki potrzebują czułości i spacerów niezależnie od pogody.

Gry planszowe

Ogromna liczba dostępnych na rynku gier planszowych sprawia, że każdy znajdzie pozycję odpowiednią dla siebie. Bez względu na to, jaki motyw przewodni wybierzecie, przy planszówkach możecie się świetnie bawić, rozwijać zdolność strategicznego myślenia i rywalizować ze sobą.

Taniec towarzyski

Kiedy lubicie aktywność fizyczną i tęsknicie za beztroską atmosferą lata, wybierzcie się wspólnie na kurs tańca towarzyskiego. Nie tylko spalicie zimowe kalorie i poznacie nowe kroki, ale również popracujecie nad współpracą i wzajemnym dopasowaniem. Na kursie tańca towarzyskiego czas upłynie Wam tak szybko, że ani się nie obejrzycie, a będziecie gwiazdami niejednej letniej potańcówki.

Zimowe sporty

Jeśli szukacie pasji, która związana jest z aktywnością fizyczną, ale czujecie, że taniec to nie Wasza bajka, wybierzcie jeden z popularnych sportów zimowych. Wyjazd na narty, zabawa na łyżwach, morsowanie, wspinaczka, a może wesołe szaleństwo na sankach? Zdecydujcie, co będzie dla Was odpowiednie, albo spróbujcie wszystkich aktywności po kolei i poczujcie, jak endorfiny wydobywają Wasz związek z zimowego marazmu.

Zima nie musi być nuda, zwłaszcza gdy macie u boku ukochaną osobę, która chce z Wami spędzać czas. We dwoje możecie więcej, a wspólna pasja nie tylko przepędzi zimowe smutki, ale również pozwoli udoskonalić Waszą relację.

Może ci się spodobać również

Odbierz 2 prezenty!

Zapisz się do newslettera i dołącz do wyjątkowego grona Zdobywców Złotej Polski!

1 prezent: Medal Złota Polska z Krakowa

2 prezent: Przewodnik “Dwa dni w Krakowie”

Medal dostaniesz jednorazowo i całkowicie
za darmo przy pierwszych zakupach
w naszym sklepie online.

Przewodnik w formie e-booka dostępny do
ściągnięcia z przesłanego w mailu linka.