background_225
background_247
background_248
background_250

Zwiedzaj Polskę i kolekcjonuj medale “Złota Polska“

W większości najbardziej atrakcyjnych miejsc turystycznych w Polsce, takich jak: zamki, kopalnie, muzea, parki rozrywki czy schroniska górskie… możesz bez trudu znaleźć automaty do medali pamiątkowych Złota Polska. Medale Złota Polska, znane również jako monety pamiątkowe są atrakcyjną pamiątką i cennym trofeum kolekcjonerskim gdyż nie można ich kupić nigdzie indziej jak tylko w miejscu, które właśnie odwiedzasz.

Zapraszamy: dołącz do grona naszych kolekcjonerów!


ZOBACZ INNE MEDALE DOSTĘPNE TYLKO W NASZYM SKLEPIE ON-LINE


NEW! Nikiszowiec

NEW! Tężnie w Ciechocinku

NEW! Mysia Wieża w Kruszwicy
Zobacz więcej

Mapa Złota Polska

szlaki

Złote Lubelskie

Złote Zachodnio-Pomorskie

Złote Małopolskie

Złote Dolnośląskie

Złote Śląskie

Złote Świętokrzyskie

Złote Podkarpackie

Złote Pomorskie

Złote Wielkopolskie

Złote Lubuskie

Złote Łódzkie

Złote Opolskie

Złote Mazowieckie

Złote Podlaskie

Złote Warmińsko-Mazurskie

Złote Kujawsko – Pomorskie

Szlak Jana Pawła II

Złote Podlaskie

Zwiedzaj Polskę
i kolekcjonuj medale “Złota Polska“

Idea Złota Polska

Ideą lokalnego programu Złota Polska jest przede wszystkim promocja Dziedzictwa Narodowego, zarówno historycznego jak i kulturalnego oraz krajobrazowego, promocja miejsc atrakcyjnych turystycznie, zamków, muzeów, sanktuariów, regionów, miast… Tworzymy Szlaki Narodowe, Regionalne oraz Szlaki Tematyczne promujące najciekawsze i najbardziej charakterystyczne miejsca danego Regionu.  W każdym punkcie na Szlaku Złota Polska  można kupić unikalny medal pamiątkowy (moneta pamiatkowa) zaprojektowany specjalnie i na wyłączność danego miejsca. Co czyni nasz program wyjątkowym to fakt, iż medale są do kupienia tylko i wyłącznie w miejscach dostępnych na Szlaku, nie można ich zamówić przez internet czy kupić w innych miejscach.   Program Złota Polska należy do międzynarodowego programu promocji Państw, miejsc i regionów GW COIN (Golden World Coin) obejmujacego już kilkanaście Państw.

Jak działa program?

ZŁOTA POLSKA?

Program promocji
Złota Polska

W każdym punkcie na Szlaku Złota Polska  można kupić unikalny medal pamiątkowy zaprojektowany specjalnie i na wyłączność danego miejsca. Dodatkowo każdy punkt wyposażony jest w mapę ze zdjęciami miejsc i ich adresem oraz ulotki. Miejsca, Szlaki i Regiony promowane są również na międzynarodowej stronie gwcoin.com.


Album Złota Polska

Medale pamiątkowe Złota Polska to nie tylko oryginalna i wyjątkowa pamiątka z danego Miejsca o wartości numizmatycznej i kolekcjonerskiej ale również nośnik wspomnień i emocji zwiazanych z wizytą Turysty w określonym Miejscu. Dedykowany Album na medale Złota Polska pozwala na przechowywanie tych wspomnień…
Kolekcjonuj swoje Wspomnienia…

Zaufali nam

Odbierz 2 prezenty!

Zapisz się do newslettera i dołącz do wyjątkowego grona Zdobywców Złotej Polski!

1 prezent: Medal Złota Polska z Krakowa

2 prezent: Przewodnik “Dwa dni w Krakowie”

Medal dostaniesz jednorazowo i całkowicie
za darmo przy pierwszych zakupach
w naszym sklepie online.

Przewodnik w formie e-booka dostępny do
ściągnięcia z przesłanego w mailu linka.