KATALOG MEDALI. Jak czytać?

-

2 min. czytania

Już wkrótce – w styczniu 2023 – będzie nasz nowy Katalog 2022.

W Katalogu są umieszczone wszystkie medale wydane przez Złotą Polskę od początku czyli od 2006 roku aż do końca 2022 roku.

Medale pogrupowane są wg województw plus INNE MEDALE wydane na indywidualne zamówienia (nie zawsze dostępne). W celu szybkiego i łatwego zlokalizowania danego medalu każde województwo ma swoją indywidualną numerację od 1 do… ostatniego medalu z danego województwa.

Niektóre medale wydają się być zduplikowane ale różnią się od siebie np. Jan Paweł II i Święty Jan Paweł II, Złoty Dolny Śląsk i Złote Dolnośląskie, Giewont bez krzyża i z krzyżem – to nie jest ważne dla każdego ale niektórzy z naszych Kolekcjonerów chcą mieć kompletną kolekcję – wszystkie medale. W Katalogu są wszystkie:) Czasami nasz Partner zmienia nazwę i logo i też wtedy zmieniamy medal.

W okienku MAM możesz zaznaczyć jakie medale masz już w swojej kolekcji.

Numer podany po lewej stronie PIONOWO oznacza, ze medal jest dostępny w naszym sklepie online pod tym właśnie numerem. To indywidualny, niezmienny numer każdego medalu.

Jeżeli nie widzicie tam żadnego numeru to oznacza, że medal jest dostępny do kupienia tylko w danym miejscu ( np. jak na zdjęciu w Sztolni Królowa Luiza w Zabrzu). Nie jest dostępny w sklepie!

Jeżeli jest napis “KONIEC SERII” oznacza to, ze medal już nie jest dostępny ani na miejscu ani w sklepie online.

Katalogi są wydawane w formacie A5 i z boku są wyposażone w oczka – idealnie pasujące do naszych Albumów na medale. Są 2 rozstawy oczek -65 mm pasujące do Albumów MINI i MIDI oraz 80 mm – pasujący do Albumu MAXI.

Spieszcie się bo nasza kolekcja zmienia się nieustannie – stare medale znikają i są później nie do zdobycia…:) Czasami wznawiamy końcówki serii ale zwykle w małych nakładach.

Może ci się spodobać również

Odbierz 2 prezenty!

Zapisz się do newslettera i dołącz do wyjątkowego grona Zdobywców Złotej Polski!

1 prezent: Medal Złota Polska z Krakowa

2 prezent: Przewodnik “Dwa dni w Krakowie”

Medal dostaniesz jednorazowo i całkowicie
za darmo przy pierwszych zakupach
w naszym sklepie online.

Przewodnik w formie e-booka dostępny do
ściągnięcia z przesłanego w mailu linka.