5 najciekawszych prezentów ślubnych.

-

5 min. czytania

Sezon ślubny właśnie się rozpoczyna, a wraz z nim pojawią się dylematy nie tylko w kwestii odpowiedniego stroju na przyjęcie, ale również te dotyczące prezentu dla młodej pary. Dziś młodzi najczęściej chcą otrzymać gotówkę, jednak są prezenty, które stanowią miły dodatek do ponadczasowej koperty. Jeśli jesteś naprawdę blisko z młodą parą i chcesz, aby prezent od Ciebie zapadał im w pamięć na całe życie, skorzystaj z naszych propozycji prezentowych. Pamiętaj, aby przy doborze upominku sugerować się tym, co lubią nowożeńcy i co może sprawić im radość.

SPIS TREŚCI:

Medale Złota Polska

Kwiaty, kartka i czekoladki… Brzmi banalnie, prawda? Jeżeli chcesz, aby Twój upominek wyróżnił się na tle innych prezentów ślubnych, sprawdź ofertę sklepu internetowego Złota Polska. Jest to projekt promujący dziedzictwo narodowe i wspierający kolekcjonerstwo oraz podróżowanie. Jeśli młoda para kocha podróżować, doskonałym prezentem będzie album oraz medal z miejsca, do którego mają sentyment. Miejsce spotkania, pierwsza randka, a może najlepsza wspólna impreza w życiu? Spraw młodej parze wyjątkowy prezent i patrz, jak ich album zapełnia się medalami ze wspólnie przeżytych podróży. Miłośnicy wyjazdów na pewno będą Ci wdzięczni za tak nietuzinkowy i trafiony upominek. Zawsze, gdy sięgną do swoich zbiorów, przypomną sobie, kto sprawił im taką radość i zaszczepił w nich pasję kolekcjonerstwa.

Niesamowite przeżycie

Zamiast standardowej kartki z życzeniami, wręcz młodej parze bilety na szaloną atrakcję. Lot balonem, skok na bungee, wyjście do escape roomu, rejs statkiem z kolacją dla dwojga, a może jazda po torze wyścigowym? Dopasuj rodzaj atrakcji do upodobań przyszłych małżonków i spraw by weszli na nową drogę życia w doskonałych nastrojach. Istnieje wiele serwisów internetowych, które oferują tego typu prezenty. Kolekcjonowanie wspomnień jest warte o wiele więcej niż nawet najpiękniejszy bukiet kwiatów wręczony w dniu ślubu.

Oni temu winni, oni temu winni…

Wino jest doskonałym prezentem ślubnym. Sięgnij po niecodzienny rodzaj tego trunku i spraw, że za kilka lat małżonkowie będą ciepło wspominać ceremonię zaślubin, racząc się znakomitym winem od Ciebie. Jeżeli nie chcesz poprzestać jedynie na butelce dobrego trunku, możesz pójść o krok dalej i sprezentować młodej parze kolację w winnicy. Smakowanie pysznego wina wśród niesamowitych okoliczności przyrody ma niepowtarzalny klimat i zachwyci każdego.

Do wspólnego gniazdka

Minęły czasy, kiedy na listach prezentów ślubnych królowały sprzęty AGD. Dziś są one łatwo dostępne i nowożeńcy najczęściej mają już niezbędne przedmioty z tej kategorii. Są jednak rzeczy, które zawsze się przydają, a przy tym stanowią gustowny podarunek. Jeżeli młoda para dopiero urządza swoje mieszkanie, doskonałym pomysłem będzie oryginalna zastawa stołowa, deska do sera z grawerem, niesztampowe kieliszki, satynowa pościel lub kawiarka wraz z zestawem wyśmienitej kawy.

Wspólny idol

Jeżeli wiesz, że młoda para ma wspólnego ulubionego muzyka lub aktora, możesz postarać się o ślubne życzenia od niego. Wiele znanych osób oferuje taką usługę. Film z życzeniami i piosenką zaśpiewaną przez ukochanego piosenkarza świeżo upieczonych małżonków na pewno zrobi na nich ogromne wrażenie. Do takich życzeń, możesz dołączyć kilka słów od wszystkich przyjaciół nowożeńców. Zmontowanie takiego filmu nie wymaga specjalistycznej wiedzy, ponieważ istnieje wiele intuicyjnych programów, dzięki którym przy odrobinie czasu wykonasz to samodzielnie. Pendrive wręczony wraz z życzeniami na pewno zaciekawi nowożeńców, a film z życzeniami będzie dla nich pamiątką na całe życie. Jeśli masz taką możliwość, możesz zadbać o to, aby film został wyświetlony w trakcie wesela. Wystarczy porozmawiać z obsługą lokalu i zapytać, czy mają do dyspozycji sprzęt taki jak projektor. Podobne wrażenie na nowożeńcach wywrze książka z dedykacją od autora. Do tego możesz zainicjować stworzenie własnej, niepowtarzalnej księgi, gdzie wszyscy goście wpiszą po jednym, najzabawniejszym wspomnieniu związanym z młodą parą. Taki prezent będzie bezcenną pamiątką na całe życie, do której małżeństwo zawsze chętnie powróci.

Podsumowanie

Ślub to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Młodzi zapraszają ważne dla nich osoby i najważniejszą kwestią jest dla nich obecność i wspólne celebrowanie zaślubin. Mimo tego, że coraz częściej na zaproszeniach ślubnych pojawiają się piktogramy mówiące o tym, że najbardziej pożądaną formą prezentu ślubnego jest gotówka, warto dołożyć do niej coś niesztampowego i zapadającego w pamięć. Jesteśmy przekonani, że nasze propozycje prezentowe, pomogą w wyborze oryginalnego prezentu ślubnego i uczynią ten dzień jeszcze bardziej radosnym.

Może ci się spodobać również

Odbierz 2 prezenty!

Zapisz się do newslettera i dołącz do wyjątkowego grona Zdobywców Złotej Polski!

1 prezent: Medal Złota Polska z Krakowa

2 prezent: Przewodnik “Dwa dni w Krakowie”

Medal dostaniesz jednorazowo i całkowicie
za darmo przy pierwszych zakupach
w naszym sklepie online.

Przewodnik w formie e-booka dostępny do
ściągnięcia z przesłanego w mailu linka.