Inne Złote Miejsca › Oceanarium 3D na PGE Narodowym

Oceanarium 3D na PGE Narodowym Oceanarium 3D na PGE Narodowym

AL. KSIĘCIA J. PONIATOWSKIEGO 1
03-901 Warszawa

tel: + 48 605 111 227  

 tel: + 48 605 111 098

www.oceanarium3d.pl


Średnia ocena: 7.2

Oceń:


Nakład wyczerpany!

 

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Cię do miejsca, jakiego nie było jeszcze na mapie Polski, a nawet – mapie świata. Do miejsca, które uczy i bawi; do miejsca, w którym odbędziesz niezapomnianą podróż w czasie. I nie będzie to podróż do ubiegłej dekady, minionego wieku, a nawet zeszłego tysiąclecia. Gotowy? Gotowa? Zatem, nabieramy powietrza w płuca i… nurkujemy - miliony lat w głąb!

 

Oceanarium Prehistoryczne 3D na PGE Narodowym w Warszawie to pierwsze tego typu miejsce na całym świecie. To właśnie tutaj możemy oglądać dawno wymarłe gatunki morskich zwierząt, jak gdyby znów żyły obok nas. Wszystko to dzięki wykorzystaniu technologii 3D. Na ogromnych ekranach przypominających akwaria można podziwiać rośliny i zwierzęta, które żyły w głębinach oceanu w okresie od około 350 do 1,5 miliona lat temu. Są tak blisko, że na widok 18-metrowego megalodona zaczynamy się naprawdę bać. Oprócz prehistorycznego rekina mamy wyjątkową okazję podglądać także innych mieszkańców oceanu, na przykład plezjozaura, bazylozaura, dunkleosteusa, oraz inne gatunki prehistorycznych stworzeń.  Wszystkie zwierzęta możemy oglądać  w ich naturalnych rozmiarach, zaś odtworzono je przy współpracy z paleontologami. To bardzo ważne, ponieważ dzięki naukowej pomocy mamy pewność, iż pokazywane przez nas zwierzęta są maksymalnie zbliżone do żyjących w dalekiej przeszłości gatunków. 

Dlaczego warto odwiedzić to miejsce? Po pierwsze, Oceanarium 3D czerpie z najnowszych technologii, dzięki którym możesz poczuć się jak w głębinach oceanu miliony lat temu. Po drugie, wizyta w naszym oceanarium to wspaniała lekcja przyrody. Kto wie, może to właśnie Ty odkryjesz w sobie nową pasję? Może to właśnie Twoje dziecko po wizycie w naszym oceanarium zapragnie zostać paleontologiem, genetykiem, biologiem, ichtiologiem lub innym badaczem? A jak wiadomo – marzenia się spełniają! Po trzecie, to wspaniała rozrywka dla każdego.

Nasze oceanarium to rozrywka przeznaczona dla każdego – bez względu na wiek i płeć. To świetna lekcja przyrody i historii naszej planety opowiedziana w nowoczesny i przystępny sposób. To właśnie dzięki temu, wielu nauczycieli poleca wizytę w naszym oceanarium jako element szkolnej wycieczki. Dzieciaki spędzą fantastycznie czas, zaś w ich pamięci na długo pozostanie taka interaktywna edukacja. To również idealny sposób  na spędzenie weekendu dla rodzin z dziećmi. Wizyta w warszawskim oceanarium 3D to gwarancja dobrej zabawy zarówno dla najmłodszych, jak i ich rodziców, a nawet dziadków. Podziwianie wymarłych gatunków zwierząt w tak wyjątkowym otoczeniu to wspaniała alternatywa dla oglądania telewizji oraz grania w gry na konsoli.

Nie czekaj -  dzwoń do przyjaciół, wołaj dzieciaki i przyjeżdżajcie do Oceanarium Prehistorycznego 3D na PGE Narodowym w Warszawie. Zobacz świat sprzed milionów lat!
    ‹ wróć na szlak