Złota Małopolska › Dinolandia Park Rozrywki w Inwałdzie

Dinolandia Park Rozrywki w Inwałdzie Dinolandia Park Rozrywki w Inwałdzie
Dinolandia Park Rozrywki w Inwałdzie Dinolandia Park Rozrywki w Inwałdzie

ul. Wadowicka 169
34-120 Andrychów
tel.: +48 33 870 31 13
www.dinolandia.pl

Średnia ocena: 7.8

Oceń:


Medale do nabycia przy kasie!

 

Dinolandia posiada 50 różnej wielkości dinozaurów, pterozaurów, ichtiozaurów i innych prehistorycznych stworzeń. Jest to jedyna w Europie kolekcja tych zwierząt, pochodząca ze Stanów Zjednoczonych. Największy eksponat to figura mamenchizaura która od głowy do ogona mierzy aż 22 metry. Łącznie kolekcja w dinolandi obejmuje ponad sto ekzpozycji wystwienniczych ponieważ dodatkowo uzupełniają ją eksponaty głów, szkieletów,kości i rozmaitych skamielin. W Dinolandi znajdują się również dwie ścieżki do minigolfa, pola do gry w pétanque, ściana wspinaczkowa oraz trasy zjazdów tyrolskich Crazy Tyrol.
Najmłodsi goście mogą dodatkowo skorzystać z parku linowego dla dzieci, placu zabaw oraz o ile starczy im odwagi  wejść do Jaskini Tajemnic.
Spacerując urokliwymi alejkami Dinolandii można nie tylko poszerzyć swoją wiedzę na temat dawnych dziejów Ziemi i zamieszkujących ją stworzeń, lecz także przyjemnie spędzić czas, odpoczywając w cieniu spinozaura.Park rozrywki Dinolandia udostępniony jest do zwiedzania codziennie w godzinach:

 

  • poniedziałek – czwartek: od 9.00 do 22.00

 

  • piątek – niedziela: od 9.00 do 24.00

Pokaż Złota Polska na większej mapie

‹ wróć na szlak