Opinie

Poniżej z dumą przedstawiamy kilka opinii naszych klientów:

 

“Będąc w posiadaniu medali z kolekcji Złota Polska chcieliśmy wyrazić uznanie za jakość wykonania i tematykę historyczno - krajoznawczą. Jest to szczególnie cenne dla edukacji młodych ludzi poprzez kolekcjonowanie medali. Trzymamy kciuki za kolejne Państwa przedsięwzięcia.”


Czesław Rudyk i Robert Bieleń

 


“W ciekawych miejscach można spotkać automaty, które nie tylko przywołują wspomnienia zwiedzanych obiektów, ale też, z racji podobnych rozmiarów, z czasem mogą stać się małą kolekcją. (...), ładny rysunek awersu i rewersu, medale są zabezpieczone powłoką złota. Są starannie wykonane. (...) Z domu trasę wycieczki można zaplanować wykorzystując stronę internetową emitenta. Sama strona jest też inspiracją do poznania nowych, nieznanych dotąd obiektów. “ 


Jan Janus

matematyk/informatyk/manager

 


“Złota Polska wytworzyła produkt wyjątkowy, miejsca bliskie każdemu Polakowi jaki tyczy Szlak Papieski czy urokliwe zakątki naszego kraju, które łączą się z naszą historią, kulturą i pięknymi krajobrazami. Pierwszy medal, z Opatowa, otrzymałem w prezencie i tak się zaczęło. Jako człowiek związany ze sportem przemierzam Polskę wzdłuż i wszerz mozolnie kompletując wszystkie szlaki.”


Tomasz Porwet

Selekcjoner Reprezentacji Polski +35 w Futsalu

 


“Jest to (...) doskonały pomysł motywujący dzieci, które w dobie dostępnych multimediów nie zawsze chętnie podchodzą do zwiedzania zabytków, muzeów, miejsc historycznych czy też miejsc kultu jako zajęcia nudnego. To jest moje osobiste doświadczenie jako ojca nastolatka, którego od kilku lat już nie trzeba namawiać do wyjścia jeżeli przy okazji zwiedzania jest możliwość kupienia medalu serii „Zlota Polska”.  Do takich pamiątek można zawsze wrócić i tak jak podczas przeglądania zdjęć ożywają wspomnienia gdzie byliśmy, co się wtedy wydarzyło.”


Andrzej Kalski

projektant oświetlenia